História

Firma MA-JA bola založená v roku 1990 so sídlom vo Svätom Petre. Svoju činnosť začala ako živnostník s výrobou zemiakových krekerov. Pri zahájení činnosti firma kupovala na výrobu polotovary (zemiakové pelety), ale s dôrazom na udržanie stálej kvality a konkurencieschopnosti sa rozhodla polotovar -zemiakové pelety vyrábať vo vlastnej réžií.

V roku 1996 firma rozšírila výrobu o nový produkt-cestoviny. Cieľom bolo uspokojiť stálych, ale aj nových odberateľov. Práve cestoviny sa stali hlavným produktom pre našu spoločnosť.

V roku 2009 sa firma rozhodla rozšíriť svoje dlhoročné vedomosti. Firma sa stala spoločnosťou MA-JA Slovakia s.r.o. a rozšírila svoju prevádzku o nové produkty cestovín. Nakoľko, podľa tvarovej rôznorodosti si spotrebitelia vyberajú, cez krátke až po dlhé cestoviny, sa rozhodla priniesť na trh nové produkty.

V roku 2014 sa rozhodla stavať novú výrobnú halu, ktorá bola kolaudovaná decembri 2014. Spoločnosť zakúpila aj nové výrobné linky. Kapacita výrobnej linky je 10 ton/deň.

Spoločnosť verí, že najmodernejšia technológia výroby cestovín bude pomáhať udržiavať najvyšší kvalitný štandard a priláka viac nových spokojných odberateľov.

MA-JA Slovakia s.r.o.
MA-JA Slovakia s.r.o.